Ditas Baumanes -Auzas GLEZNAS. GRĀMATAS.

9.00-17.00

tirgus kvartāls

Attekas iela/ Līgo laukums

10.00-04.00

gardēžu kvartāls

gaujas iela

10.00-17.00

BĒRNUPILSĒTIŅA

līgo laukums

10.00-17.00

līgo laukums

INFO CENTRS

13.00-17.00

skatuves laukums

MĀKSLAS STUDIJAS 

Ilze Breidaka DEKORĒT DZĪVI

Elitas Patmalnieces MĀKSLAS STUDIJA

10.00-17.00

gaujas iela

12.00-17.00

13.15

13.15

UZŅĒMUMU IZSTĀŽU KVARTĀLS UN MOTO- AUTO PARĀDES

Latvijas KABRIO KLUBA automobiļu parāde "CEĻOTĀJI LAIKĀ" 

ANDRA GRĪNFELDA ekstrēmais moto šovs

Ādažu DRIFTA sportistu paraugdemonstrējumi.

12.00-17.00

vējupe

Izbraucieni burulaivā

un SUP

11.00-17.00

gaujas iela

GRILA SKOLA MARINBĀDEUN PIPARS.LV

11.00-17.00

gaujas iela

NBS un sabiedroto tehnikas un ekipējuma demonstrējumi

12.00-17.00

Gaujas iela /

Līgo laukuma aplis

Gaujas ielas koncerts

12.00

Ādažu Mākslas un mūzikas skolas programma

13.15

Bērnu deju kolektīvs SPRIGULĒNI

13.30

Deju fitness HOP TO TOP

14.00 -16.00

VEIZĀNA Deju skolas HIP HOP maratons 

sports

Vējupes pludmalē

10.00

10.00-17.00

Gaujas svētku kauss zolītē

10.00

Vējupes pludmalē

BURU, JAHTU sports 

13.00-16.30

Gaujas iela

13.00-17.00

Tirgus laukums

Stafetes bērniem

Gaujas svētku kauss STRĪTBOLĀ

13.00-17.00

Pie VALDORFA SKOLAS

Gaujas svētku kauss FLORBOLĀ 3X3

13.00-17.00

Vējupes pludmalē

Gaujas svētku kauss PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Ādažu vidusskolā

13.00-17.00

Fēliksa Circeņa piemiņas turnīrs šahā

skatuve

11.35

11:35 - 17.00

Bērnu deju uzvedums

12.20

12.40

13.00

13.50

Grila skola ar Piparu, PICA LULŪ - Ādažu picas prezentācija 

GREENTRIALS

Deju ansamblis DAIĻRADE

Qalilo - Dziesmu deju ansamblis

grupa BAD HABIT

14.30

Ekstrēmais velo šovs

(Dušeti, Gruzija)

15.00

LATVIJAS KABRIO KLUBA

auto parādes dalībnieku apbalvošana 

15.15

GAUJAS SVĒTKU MARATONS

Mazais bundzinieku samits & ZUMBA fitness

VADĪTĀJI:

MĀRIS GRIGALIS, ARTŪRS BREIDAKs

DJ ROBERTS LEJASMEIJERS

10.30

SVĒTKU GĀJIENS

VAKARA PROGRAMMA

Koncertspēle dziesmu duelis

19.05

BAIBA SIPENIECE- GAVARE, MARHILS, NORMUNDS JAKUŠONOKS, ELITA PATMALNIECE, OLGA RAJECKA, Ādažu Kultūras centra kori un ādažnieki

PERFORMANCE ZIEDU DUETS

20.05

LNO solisti BAIBA RENERTE, JURIS JOPE

MIKROFONA APTAUJAI 50

20.40

vadītāji LIA GUĻEVSKA un GUNĀRS JĀKOBSONS

VERY COOL PEOPLE

23.00

KRISTĪNE PRAULIŅA un

RALFS EILANDS

GAISMAS STRŪKLAKAS

00.00

MUZIKĀLS GAISMU, VIDEOPROJEKCIJU ŠOVS UZ ŪDENS

(skatāms no Skatuves laukuma Gaujas ielas puses )

CHRIS NOAH

00.20

un grupa

BERMUDU DIVSTŪRIS

02.00

DJ EGONS REITERS

02.50

GAUJAS SVĒTKUS RĪKO